Вінілові підлоги Quick-Step: створені для ремонту

Створюєте оселю своєї мрії, роблячи ремонт у домі з інтер’єром, який не відповідає вашим смакам? Або просто настав час оновити підлогу? Вишукана вінілова підлога — це саме те, що вам потрібно. Можете перекинути цілу миску томатного супу на цю підлогу — на ній не залишиться ані подряпини, ані плями. І її міцний захисний верхній шар зберігатиме натуральний вигляд ще багато десятиліть.

Чому вишуканий вініл ідеально підходить для ремонту

Вінілові підлоги ідеальні для ремонту

Для будь-якого типу основи

Не хвилюйтеся. Якою б не була основа — вирівняною або (дуже) нерівною, у нас знайдеться вінілова підлога, яка задовольнить ваші потреби.
Вінілові підлоги ідеальні для ремонту

Надзвичайно тонка

Візьміть у руки одну з наших вінілових дощок, і ви одразу зрозумієте, чому їх так легко укладати: вони просто надзвичайно тонкі!
Вінілові підлоги ідеальні для ремонту

Легке укладання

Який би тип укладання ви не обрали: клейове або замкове, ваша нова підлога Livyn миттю прикрасить ваш дім.
Жорсткі: правильний вибір для ремонту

Жорсткі: правильний вибір для ремонту

Жорсткі вінілові підлоги Quick-Step можна укладати на будь-яку основу без попередньої підготовки — це надзвичайно зручно в разі ремонту.

Ми допоможемо вам створити ідеальну підлогу

Декори вінілових підлог

Знайдіть свою улюблену підлогу

Жваві кольори, витончені орнаменти, виразна текстура, продумані деталі… Ми пропонуємо вишукані жорсткі й гнучкі вінілові підлоги з різноманітним декором. Природа — наше головне джерело натхнення, що допомагає нам створювати підлоги на будь-який смак, для будь-якої кімнати або проекту.

Отримуйте натхнення, використовуючи Quick-Step FloorExplorer

Отримуйте натхнення

Обрати підлогу нелегко. Але FloorExplorer допоможе вам: виконайте лише три прості кроки, і ми покажемо вам різні підлоги, які пасуватимуть до вашого інтер’єру та відповідатимуть вашому характеру.